About Us

درباره ما

فروشگاه لايت 50 سال قبل در حالي شروع به كار نمود كه با توجه به پيشرفت معماري، نبود محلي براي تهيه چراغ‌هاي دكوراتيو در ميان طراحان و مهندسين تبديل به دغدغه شده بود، با حضور لايت و خدمات فراوان به معماري، اندك اندك تبديل به محلي براي حضور پرشور معماران، مهندسين و طراحان گشت و تا به امروز ما افتخار خدمت به دو نسل را داشته‌ايم. 

ما از روزگاران دور مشاور روشنايي شما بوده‌ايم و مهندسين و متخصصين ما با توجه به، بروز بودن آگاهي‌هايشان نسبت به علم نور و انواع چراغ‌ها و لامپ‌هاي موجود و آگاهي از علم معماري و شناخت رنگ، فضا و حجم قادر به ارائه دقيق اصولي مشاوره و طراحي نورپردازي مي‌باشند. در زمان‌هاي مختلف با توجه به تقاضاهاي موجود، سياست‌هاي وارداتي لايت با تغييراتي روبرو بود، به طور مثال روزگاري نمايندگي برندهايي چون Targetti – Concord – Staff- Erco كه تبديل به گروهي با 9 كارخانه قدرتمند شده است. 

برخي خدمات و محصولات لايت، به شرح زير مي باشند : 

لوستر و چراغ‌هاي ديواري : در زمينه لوستر و چراغ‌هاي ديواري و سقفي جهت ايجاد فضاي گرم در منازل، اقدام به جمع‌آوري بهترين‌ها نموده‌ايم از جمله انواع لوسترهاي كريستال در سايزهاي مختلف با قابليت ريموت كنترل با استفاده از پيشرفته‌ترين لامپ‌هاي روز دنيا. 

پانل‌هاي خورشيدي : پيوسته دغدغه انسان‌ها، استفاده بهينه از تمام منابع انرژي بوده و با توجه به پرهزينه بودن و رو به اتمام بودن انرژي‌هاي فسيلي، گرايش جديدي نسبت به تكنولوژي جديد استفاده از انرژي خورشيد در تمام دنيا رو به افزايش است كه ما نيز اقدام به حضور در جمع متوليات استفاده از Solar Panel نموده و آماده طراحي براي هر گونه فضاي داخل يا خارج با استفاده از صفحه‌هاي خورشيدي مي‌باشيم و اميدوار به استفاده بهينه از انرژي‌هاي آزاد و سبز هستيم. 

چراغ هاي LED: LED ها، ديودهاي نوراني هستند كه با توجه به بازتاب شديد نور از تبديل انرژي حرارتي ايجاد مي‌گردند و با توجه به عمر طولاني و مصرف انرژي كم، خود را به عنوان لامپ‌هاي كم مصرف و با عمر طولاني مطرح نموده‌اند. انواع چراغ‌هاي توكار سقفي، پروژكتورهاي مخصوص نورپردازي، چراغ‌هاي دفني جهت فضاي آزاد و با ارتفاع كم جهت داخل پاركت و چراغ‌هاي نواري (SMD LED) از مجموعه‌هاي جالب و پوياي لايت مي‌باشد. 

چراغ‌هاي اداري و ريلي انواع چراغ‌هاي سقفي جهت لامپ‌هاي كم مصرف با امكان تعويض راحت لامپ، جهت محيط‌هاي اداري، با در نظر گرفتن حداقل هزينه تعميرات و نگهداري و انواع چراغ‌هاي ريلي جهت فضاهاي تجاري و اداري. چراغ‌هاي Out Door انواع چراغ‌هاي آلومينيومي در طرح‌ها و سايزهاي مختلف جهت استفاده در فضاي آزاد و با اكان ايجاد نور با توان‌هاي مختلف و انواع پروژكتورها و چراغ‌هاي تخصصي جهت فضاسازي، نورپردازي نما، پارك ها و آب نماها.